image image image
Kontakt
Mapa Gminy Projekty realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego Projekty dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi Projekty realizowane w ramach Zintegrowanego Programu Rozwoju Regionalnego Gmina Lipce Reymontowskie uczestnikiem akcji Przejrzysta Polska Posłuchaj piosenki o Lipcach YouTube - Film o Lipcach Powiadomienia SMS dla mieszkańców
Informacje bieżące
Gmina Lipce Reymontowskie
Rada Gminy
Urząd Gminy
Jednostki Organizacyjne
Organizacje i Stowarzyszenia
Atrakcje Turystyczne
Informator Gminny
Rozmaitości


Adoptuj zwierzaka

Nie kupuj psa, adoptuj! 

Pieski czekają na adopcję w Schronisku „Psiakowo i Spółka” zlokalizowanym w Piotrowicach 24A, gmina Bielawy, powiat łowicki.

Zachęcamy mieszkańców do adopcji psów aktualnie przebywających w schronisku. Każdy nowy właściciel psa odłowionego z terenu naszej gminy i przebywającego w schronisku, otrzyma jednorazową rekompensatę kosztów utrzymania psa w wysokości 1.000 zł. Maksymalna wysokość rekompensaty na jedną rodzinę wynosi 2.000 zł.

Osoba która zdecyduje się na adopcję psa osobiście odbiera zwierzaka ze schroniska, a następnie zawiera umowę z gminą w celu otrzymania rekompensaty kosztów utrzymania psa. Gdyby zaszła taka konieczność, Urząd Gminy dysponuje własnym środkiem transportu w celu dojazdu do schroniska.

Telefon do Urzędu Gminy: 46 831 61 66 - Referat Rozwoju, Gospodarki Przestrzennej i Komunalnej - pokój nr 3.

Telefon do Centrum Adopcji Psiakowo i Spółka: 693 691 963.

Strona internetowa schroniska: www.psiakowo.com.pl

Zwierzaki pochodzące z terenu gminy Lipce Reymontowskie:


URAL 2018-045
Ural to około 7 letni piesek. Jest grzeczny, opanowany, spokojny. Jest mocno wychudzony. To przyjacielski, sympatyczny pies. Akceptuje inne psy.

 

JUPI 2018-046
Jupi to niewidomy psi staruszek, jest mocno wystraszony. Jupi akceptuje inne psy, nie jest zupełnie agresywny.

 

PTYŚ 2018-047
Ptyś to wesoły, przyjacielski pies. Ma około 9 lat. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy.

 

SZERYF 2018-048
Szeryf to starszy, spokojny pies, który pilnie potrzebuje domu. Ma około 12 lat, akceptuje inne psy, jest łagodny. Potrafi chodzić na smyczy.

 

CRUX 2018-332
Crux to młody pies w typie labka. Trafił do nas niedawno z raną na pysku. Jest bardzo przyjacielski, energiczny. Akceptuje inne psy. Ma około roku. Uwielbia spacery. Potrafi chodzić na smyczy.

 

GEMINI 2018-333
Gemini to mądry, opanowany pies. Ma około 2 lat. Akceptuje inne psy. Chodzi na smyczy. Przyjazny w stosunku do opiekunów.

 

KOKER 2018-340
Koker to duży, bardzo wesoły, przyjacielski pies. Bardzo szybko się uczy. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy.

 

Ostatnia aktualizacja: 2018-08-06


Gmina Lipce Reymontowskie. Licznik wyświetleń strony: . Strona nie korzysta z plików cookies.
Ostatnia aktualizacja: 22.02.2019 15:57